igorsova: (Flag)


Кинулись в очі на відео затримання злочинця-прокурора ікони, хрести...
Релігія ніяк не впливає на моральні якості особи і не здатна покращити суспільну мораль.
igorsova: (Flag)
Савченко потрібно кілька років лікуватись, відновлювати психологічне здоров'я після стресів полону десь на сонячних курортах і теплих морях із коханцем/коханкою, а не давати їй приймати закони.

igorsova: (Flag)
Русь як народ ρως - однина і множина.
ρως, ρωσιας (русіас) - приналежність.
Територія на якікй проживають вікінги русь - ρωσια, ρως

Цілком можливо що Новгород вже нарешті з'явився на мапі в десятому століті поза межами русі έξω ρώσιας (принаймні так перекладають назву якогось місця - Немоґардас, Неуоґарда, Невуґардас де колись сидів Свендославос/Sveinald)
Весною місцеві слов'яни звозять в Київ/ Κιοβα дерев'яні човни де і продають їх Русі. Русь потім мандрує ними далі до Константинополя.
Значення порогів співпадають у Русі і у слов'ян. Також слов'яни навколо Києва майстерно роблять човни, а отже і добре вміють ними користуватись. Не дивно що саме поляни асимілювали прийшлих вікінгів залишивши собі їхню назву - Русь, а ніякі інші племена слов'ян.

Bесь текст із англійським перекладом тут:
http://www.antiquehistory.net/rab/docs/DAI.pdf
igorsova: (Flag)
«АТ “Концерн “Систепром” (м.Москва) створив новий багатофункціональний повітряний роботехнічний комплекс зі спеціалізованим безпілотним апаратом “Повітряний ударний робот коптерного типу”. У березні поточного року на полігоні федеральної бюджетної установи “33 Центральний науково-дослідний випробувальний інститут МО РФ” (н.п. Шихани Саратовської обл.) проведено його випробування. Під час тестування здійснювались пуски снарядів-ракет реактивних вогнеметів “Шмель” та “Шмель-М», - додали в розвідці.
http://www.unian.ua/war/1358863-rozvidka-povidomila-pro-plani-boyovikiv-aktivizuvati-robotu-bezpilotnikiv-dlya-bombarduvan-pozitsiy-sil-ato.html

Іншими словами, р.федерація планує використовувати безпілотні апарати для знищення української бронетехніки з повітря.
Україна повинна розробити і спорядити свою бронетехніку ефективними системами повітряної розвідки і знищення повітряних цілей.
igorsova: (Flag)
The Century of the Self (Full Documentary)
igorsova: (Flag)
В жовтні моєму журналу стане 10 років. Змінилась публіка, знінились президенти. Стало дещо більше української мови. Багато маловідомих фактів стали відимими широкому загалу.
Що не змінилось - послідовна російська політика на знищення України, корупційність українських політиків, державних службовців, суддів і прокурорів. Також не змінились певні якості українського суспільства, але не буду про погане.

Десять років журналу - було би забагато...

ну я пішоу
:)
igorsova: (Flag)
С Дньом Пабєдєсє!
Ва Істіну Пабєдєсє!p.s.
Державні особи які вирішили що Україна не повинна відмічати день закінчення WWII 8го Травня разом із європейцями, а повинна святкувати День Перемоги 9го Травня одночасно із росіянами, відкривши цим самим поле для щорічних ватних провокацій, інтелектуально відстають навіть від росіян, або просто приховано працюють на них.
igorsova: (Flag)
Україна повинна почати поступово вводити в обіг у власному медіапросторі термін Московія щодо російської федерації і московіти щодо її громадян.
igorsova: (Flag)
У ГПУ відкрили провадження через втрату документів на відомчі квартири.
Комісією працівників Генеральної прокуратури України проведено службову перевірку щодо можливих порушень під час розподілу житла окремими працівникам Генеральної прокуратури України, під час якої встановлено, що документи з питань наявні не в повному обсязі, та в діях окремих службових осіб, які допустили вказані порушення, вбачаються ознаки злочину.
http://espreso.tv/news/2016/04/25/u_gpu_vidkryly_provadzhennya_cherez_vtratu_dokumentiv_na_vidomchi_kvartyry


На мою скромну думку всіх відповідальних за розподіл крартир - звільнити за професійною непридатністю.
Всі квартири на які щезли документи повернути в державну власність.
igorsova: (Flag)
Через те що на окупованих територіях залишились бланки для українських документів, що відкрило необмежене поле для фальсифікацій, всі паспорти і свідоцтва про народження громадян що залишились на окупованих тенриторіях, вважати недійсними і такими що підлягають негайному знищенню (окрім тих хто весь цей час працював на українські спецслужби).
Після деокупації всім особам із недійсними паспортами доведеться довести своє українське громадянство після десяти років проживання в Україні без права на отримання будь якої соціальної допомоги, субсидій, пенсій більших аніж мінімальні і тільки після 75 років і для чоловіків і для жінок. Без права на будь які державні чи виборчі посади. Без права займатись бізнесом. Без права на членство в політичних партіях, без права на утворення політичних партій і без права участі у будь яких голосуваннях і референдумах. Без права на безкоштовну медицину. Без права на безкоштовну освіту вищу за неповну середню шкільну освіту.
Після десяти років тільки особи що не порушували законів України за весь цей період, мають право отримати дозвіл на підтвердження українського громадянства шляхом здачі тестів рівня середньо освітніх випускних тестів з української мови, літератури і історії України. І якщо українські спецслужби не виявили прихованих фактів про активні дії в сепаратистських угрупуваннях і адміністраціях, такі особи допускаються до здачі тестів.
Якщо особа здала тести із показником більшим за 75% по кожному предмету, така особа вважається такою що підтвердила українське громадянство і вважається новим українським громадянином (тільки з моменту отримання українського паспорта).
Особи що не здали тести мають право отримати дозвіл на підтвердження українського громадянства шляхом здачі тестів не раніше аніж через кожних 5 років.
Всі соби із недійсними українськими паспортами, свідоцтвами та іншими видами документів, мають право здавши відбитки пальців отримати внутрішньо українську довідку із фотографією видану українською поліцією що вона є особою із невідомим громадянством. Зміна адреси такої особи повинна бути негайно відрапортована поліції для внесення змін в таку довідку. Так само негайно потрібно повідомляти поліцію про будь які зміни сімейного стану. Якщо ніяких змін немає, особа все одно повинна проходити щорічну реєстрацію в поліції. Особи з невідомим громадянством не мають права доступу до дипломатичних установ і не мають права перетину українського кордону за вийнятком кордону із РФ. Особи що перетнули кордон в бік РФ не мають права повернутись в Україну на протязі 5 років. Особи що повернулись в Україну після 5ти років повинні знову чекати 10 років на отримання права підтвердження українського громадянства.
Діти і новонароджені діти осіб із довідками про невідоме громадянство, після здачі відбитків пальців також повинні отримати в поліції довідки з фотографіями що вони є особами із невідомим громадянством. Діти повинні отримувати нові довідки щороку аж до досягнення повноліття, або до підтвердження українського громадянства.

Після всього написаного, просто підсумую що пропонується лугандонів і кримнашистів прирівняти в правах із іноземцями, посилити і наблизити міграційне законодавство до рівня британського, і м'яко почати вичавлювати сепаратистську вату з України в р.федерацію

p.s. корупцію чи порушення порядку міграційних процедур працівниками державних органів варто прирівняти до національної зради і посилати таких клованів на 15 років за грати з конфіскацією всього майна.
igorsova: (Flag)
Необхідно негайно зробити жорсткішими закони по отриманню українського громадянства іноземцями - (тільки після 10 років законного проживання в Україні, працюючи і сплачуючи податки, не отримуючи ніяких субсидій і соціальної допомоги від держави, і після здачі тестів з української мови і літератури, і з історії України загально освітнього рівня)

Також варто прийняти закон за яким не надавати українські біометричні паспорти жителям окупованих територій Донбасу і Криму, а також анулювати всі українські паспорти що на руках у осіб що підозрюються в терористичній діяльності на боці ЛНР, ДНР, і в Криму)

Посилити боротьбу із корупцією, щоби українські паспорти не купувались громадянами сусідньої держави, або особами чиї українські паспорти були анульовані.
igorsova: (Flag)
А решта українських заручників?
Потрібно міняти всіх українських заручників на двох російських злочинців!
p.s. Справу проти ГРУшників не закривати, а ловити по всьому світу якщо вони покинуть територію РФ.
igorsova: (Flag)
Складається враження що Україна починає набирати швидкість в напрямку протоптаної бігової доріжки із граблями, і таки серйозно намагається переладнати старий заіржавілий запорожець в пасажирський літак зразка Boeing чи Airbus.

Замість того щоби позбутись впливу олігархів на всі гілки влади, щоби викинути корупцію з усіх гілок влади, щоби позбавити можливості всіх прислужників Партії Регіонів зразка 2004-2014 можливості займати будь які державні чи виборчі посади, щоби нарешті запровадити вийнятково партійну систему виборів за відкритими списками, коли виключення з партії веде до позбавлення депутатського мандата, щоби нарешті позбавити депутатів, суддіві прокурорів недоторканості, щоби вичистити 80-90 відсотків мусорні, суддів і прокурорів,... в Україні намагаються побудувати демократичну і правову систему влади із допомогою кадрів, які щиро вважають своїм святиим обов'язком розробляти корупційні схеми і пилити бюджетні кошти, бо не вміють абсолютно нічого іншого.

Неможливо із заіржавілого запорожця апгрейдами і ремонтами отримати Boeing. Це марна витрата і часу і коштів, бо він все одно не полетить.
Правильним кроком було би просто викинути іржавий запорожець на смітник.
igorsova: (Flag)
Склалось неприємне враження що олігархічне лоббі в ВР тримало Шокіна на посаді аж до теепер тільки заради того щоби той встиг звільнити Сакварелідзе.

До речі справа діамантових прокурорів що виявила кримінальне угрупування в середовищі вищих посадовців генеральної прокуратури України, це питання вже національної безпеки України.
igorsova: (Flag)
Вот, югославским первым партизаном в Югославии был генерал Михайлович. Потому что когда Гитлер напал на Югославию весной 1941 года, коммунист Сталин и Гитлер были еще союзники, соответственно, генерал Михайлович увел своих солдат в горы, они назывались «чётники», это были первые партизаны. А югославские коммунисты во главе с Броз Тито тогда, конечно, против Гитлера не воевали, и, собственно, они, естественно, вступили в войну по указке Коммунистической партии только после того, как Гитлер напал на своего союзника.

Соответственно, США и союзники поддерживали Михайловича. С 1943 года ситуация начинает меняться, союзники почему-то начинают поддерживать Тито. Почему? Потому что со всех сторон к ним поступает информация, что Михайлович – предатель и коллаборант, что у Тито есть 200 тысяч человек под ружьем, а у Михайловича и 10-ти тысяч нет. Что Михайлович с военной точки зрения ничего не делает. И, в конце концов, поддержка союзников переключается на Тито.

Может, это была правда? А правда заключалась в том, что в мае 1944 года героический Тито сбежал из страны и сидел под крылом русских и британцев. Вопрос: кто был автором всех докладов о Тито? Ответ: в основном, советские агенты. В том числе, например, Бёрджес, часть Кембриджской пятерки.

Другой человек, который сидел в Каире и который определял политику по отношению к Югославии, звали его Клюгман. Он тоже был советский агент.

Вопрос: может, они рассказывали правду? Может, действительно, Тито был герой, а Михайлович воевал плохо? Ответ заключается в том, что они занимались абсолютной дезинформацией. Два главных было их приема: первое, утаивать все рапорты, благоприятные для Михайловича, и второй очень простой, приписывать все операции Михайловича Тито. И дело дошло, в конце концов, до того, что на саммите в Тегеране Черчилль говорит Сталину, что вот какой молодец Тито – он сдерживает там 20 нацистских дивизий. На что даже Сталин не выдержал и говорит «Знаете, там в Югославии не больше 8 нацистских дивизий».

Как этот работал механизм? Вот, прекрасный пример. Американская разведка ОСС – она забирает 40 хорватских коммунистов, которые работают шахтерами в Канаде, тренирует их на своей знаменитой базе в «Кэмп Икс», собственно, той, где тренировался когда-то Ян Флеминг. Потом их всех отвозят в Каир на брифинг как раз к Клюгману. И, собственно, это те самые 40 агентов, которых забрасывают в тыл немцев и донесениями которых потом пользовались союзники, оценивая Михайловича и Тито. Ну, что доносили 40 коммунистов? Ну, понятно, что Тито – демократ, а Михайлович – нацист и коллаборант.

В итоге в Тегеране все обещали поддержку Тито, Михайловича даже не упомянули. Как следствие, это было самосбывающееся пророчество, Михайлович всё меньше получал поддержки. В 1946 году его арестовали, Тито его, естественно, расстрелял после показательного процесса. Вот история конкретная о том, как Югославия стала советской страной и как Советскому Союзу это не стоило ни копейки, и как, в общем-то… Считалось, что это политика Запада, а, на самом деле, это была политика Советского Союза.

Другая история. Как получилось, что Китай стал коммунистическим? Там как дважды повторилась один в один история Югославии. Тоже было 2 группы, которые сражались против японцев. С одной стороны Чан Кайши, а с другой стороны председатель Мао. Тоже США поддерживали Мао в уверенности, что Чан Кайши – предатель, а Мао – демократ.

Кто были те люди, которые внушили высшим американским чиновникам эту уверенность? Ответ: они были советские агенты, Джон Сервис, там куча народу. Но самый главный из них был, конечно, Оуэн Латтимор, самый высокопоставленный по словам сенатора Маккарти советский агент в американском правительстве. Это тот самый бесценный человек, который в 1944 году еще посещал Магадан, который посещал ГУЛАГ, который оставил об этих посещениях очень положительные воспоминания. И всё это, несмотря на то, что еще до начала войны ФБР рекомендовало немедленный арест Латтимора в случае угрозы национальной безопасности. А в 1948 году из Греции в США сбежал чекист Александр Бармин, который дополнительно сообщил ФБР, что Латтимор – советский агент.

Опять же, да? Была целая серия докладов, согласно которой американские власти считали, что председатель Мао – это борец с японцами и вовсе не коммунист, и Мао надо поддерживать, а Чан Кайши – это коррумпированный негодяй, которого поддерживать не надо.

Абсолютно были не случайные эти доклады. Не случайно Латтимор заблуждался, потому что, например, одной из главных черт политики Мао было то, что царство террора началось еще до его победы. И Яньань, которую Латтимор посещал вместе с другими советскими агентами, в частности, Бесоном и Яффе, было местом, где каждый день коммунисты вставали и в кругу друзей признавались о том, какие они плохие люди. Это бывают такие, вот, чистки в Янане.

Войска, опять же, которые собирал Мао для великого похода, не были добровольцами – это была одна из самых потрясающих в мире демонстраций эффективного насилия. Войска собирались очень просто: каждому коммунисту давали задание «Ты, пожалуйста, приведи столько-то солдат». За невыполнение задания расстреливали. Соответственно, коммунист приходил в деревенский дом и говорил, что «вот у вас сын призывного возраста – пусть он не прячется в лесу, а идет в армию, а иначе я вас всех расстреляю».

Кстати, вы спросите, как же такая армия не разбежалась. А ответ: она разбежалась. Что из войск, которых Мао увел с собой в великий поход, 80% разбежались. Хотя, в общем-то, с ними никто не сражался.

А поскольку кроме того великий поход шел через территории, на которых не говорили на этом китайском, а говорили на другом китайском языке, вы легко можете представить себе, как вот эти оборванные солдаты, которые жили только грабежом, как они боялись отстать от войск, учитывая, что окрестные жители (понимали они) их просто убьют. И то в этих условиях 80% разбежалось.

Вот, Оуэн Латтимор не мог этого не знать. Тем не менее, его донесения были о том, какой Мао молодец и демократ.

То есть это был новый тип агента – не тот, который получал какую-то информацию и переправлял ее в Москву, тот, который определял, формировал политику государства, внутри которого он действовал.

Мы не знаем, что бы произошло, если бы США помогали Чан Кайши – может быть, коммунисты всё равно бы победили, может быть, Китай был бы разделен надвое как Корея. Но вот только один факт. США не помогали Чан Кайши, потому что они считали Мао демократом и борцом с японцами. И причиной такого их поведения было обширное коммунистическое проникновение.

Ну, в общем, бог с ним, с Латтимором. Вы скажете, что это всё детали. Вот, возьмем самый главный итог Ялты, может быть даже более главный, чем раздел Восточной Европы. Это конец эпохи империализма и создание Организации Объединенных Наций.

Вот, в Ялте определялось лицо поствоенного мира. Кем оно определялось? Оно определялось президентом Рузвельтом. Президент Рузвельт в тот момент был уже смертельно болен. А уже, к сожалению, наблюдатели описывали ситуации, при которых он подолгу остекленевшим взглядом глядел в одну точку, при которых ему трудно было сосредоточиться на вопросах. Дело не в том, что у него как-то ослабли когнитивные способности (вовсе нет). Но это был человек, который просто физически испытывал большие проблемы.

Госсекретарем президента Рузвельта без году неделя в должности был Стеттиниус. Тем более, что Рузвельт сам любил работать со своим госсекретарем. А ближайшим помощником Стеттиниуса, surpise-surpise, был Элджер Хисс, собственно, единственный советский агент, о котором было хотя бы доказано, что он советский агент.

Потом с целью минимизации ущерба писали, что Хисс занимался только техническими вопросами, что было неправдой, потому что Рузвельт лично просил Хисса присутствовать в Ялте. И осталось гигантское количество документов как раз от Стеттиниуса, где он говорит примерно так: «Вот, Дальний Восток – поговорите по этому поводу с Хиссом. Организация Объединенных Наций – поговорите по этому поводу с Хиссом. Польша – с Хиссом».

То есть еще раз, со стороны США исход Ялты во многом определял советский агент, который был не единственным советским агентом. Целое гнездо их сидело в казначействе. В Белом доме сидел Локлин Карри. И самое невероятное, что, в общем-то, об этом уже было известно. О том, что Хисс – советский агент, сказал еще Уиттекер Чамберс, советский курьер в 1938 году, потому что Уиттекер Чамберс разуверился в идеалах коммунизма и запалил всю малину.
http://echo.msk.ru/programs/code/1732134-echo/
igorsova: (Flag)
Мова йде про різні суми, одна сума – близько 200 тисяч доларів, інша – близько 2 мільйонів доларівДо ГПУ надійшло звернення народних депутатів України, які зацікавилися питанням використання грошей, які було спрямовано до України американськими, європейськими партнерами для проведення реформ органів прокуратури.

«Аналогічне звернення від близько 50 народних депутатів було спрямоване до Сенату США, окремим сенаторам, і тепер, додавши копії цих документів, вони прийшли до нас. Прокуратурою проводились певні перевірки, й у нас достатньо питань все ж таки, де поділись кошти, які виділялись нашими закордонними партнерами на реформу прокуратури»

http://www.unian.ua/politics/1291854-genprokuratura-rozsliduvatime-hto-vkrav-groshi-na-reformu-prokuraturi-vidileni-ssha-ta-es.html
igorsova: (Flag)
Не варто плекати надій щодо того що РФ під екномічним тиском добровільно залишить Крим.
Крим потрібен РФ як військова база для тиску на Україну і інші країни чорноморського регіону.
РФ не цікавить населення Криму незалежно від ступеня його ватності. На військовій базі потрібен обслуговуючий персонал а не громадське суспільство.

Забезпечувати два мільйони кримчан завозячи паромами їжу, воду, електрику,.... відчутно б'є по бюджету РФ, тому кримчан поступово будуть вичавлювати з Криму. Бажано в Україну, для розповсюдження корости рузґєміра і адіннарот. Ну або десь в Сибір чи за Урал, щоби сповільнити там демографічне вимирання росіян.

РФ не відчепиться своїми іклами від Криму допоки саму РФ не освіжують і не розділять на меньш небезпечі частини. До того часу поки цього не станеться, РФ буде залишатись основною проблемою європейської безпеки, бо вона розуміє що саме існування сильного ЄС, як і існування незалежної і сильної України, несе смертельну загрозу імераіалістичній РФ в майбутньому.

Profile

igorsova: (Default)
igorsova

November 2016

S M T W T F S
  12345
6 7 89101112
1314151617 1819
2021222324 25 26
27282930   

Syndicate

RSS Atom

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 23rd, 2017 05:31 am
Powered by Dreamwidth Studios